Кухаревич забив класний гол Селтіку: ефектний удар не допоміг команді українця

Олександр Щербатих
Переглядів 102
1 голос
Микола Кухаревич. Фото: Google
У матчі 1/8 Кубка шотландської ліги Хіберніан Миколи Кухаренка зустрівся з одним з двох найбільших грандів цієї країни – Селтіком. Єдиний гол своєї команди забив саме українець.

Великим фаворитом у цьому матчі був саме Селтік і «кельти» підтвердили свій статус. Уже у першій половині стартового тайму Маеді вдались два точні удари, тож господарі поля повели з рахунком 2:0.

На 34 хвилині Кухаревич скоротив відставання, але Хіберніан усе ж поступився – 1:3.

Відео голу доступне ТУТ

• 23-річний Кухаревич вже вдруге виступає на правах оренди за Хіберніан;
  • Його контракт належить валлійському Суонсі з англійського Чемпіошипу;
  • Загалом за Хіберніан (2022-2023, 2024 – наш час) Микола провів 17 матчів, забив шість голів та віддав результативну передачу;
  • Transfermarkt оцінює футболіста у 1.5 млн євро;
  • У 2024-му Кухаревич зіграв один матч за олімпійську збірну України. Однак футболіст не потрапив до заявки команди Ротаня на спочатку на турнір Моріса Ревелло, а згодом на Олімпіаду;
  • У складі молодіжної збірної U21 гравець провів 15 матчів: три голи.