Кухаревич доєднався до Шмейхеля у престижному рейтингу: відомо, куди потрапив українець

Олександр Щербатих
Переглядів 49
1 голос
Микола Кухаревич. Фото: Google
Український нападник Хіберніана Микола Кухаревич потрапив у збірну тижня чемпіонату Шотландії. У цьому йому допоміг матч, де форвард зміг відзначитись переможним м’ячем.

У суботу, 14 вересня, команда українця приймала Сент-Джонстон в рамках п’ятого туру шотландського Прем’єршипу. Кухаревич вийшов на поле зі стартових хвилин та ще в першому таймі зумів відзначитись точним ударом.

У другій половині гри його партнери по команді зуміли подвоїти рахунок та довести справу до перемоги. Після цього виступу українець потрапив у збірну тижня від WhoScored. Відзначимо, що до збірної тижня також потрапив данський голкіпер Каспер Шмейхель, який вигравав АПЛ у складі Лестера.

• Цього сезону Кухаревич забив два голи у шести матчах у всіх турнірах за шотландський колектив;
  • У наступному турі команда українського форварда зіграє проти Рейнджерс. Матч відбудеться 29 вересня та розпочнеться о 14:00 за Києвом;