Новини

«Кривбас міг претендувати на нічию»: Вірт пояснив поразку від Вікторії в Лізі Європи

Олександр Щербатих
Переглядів 137
1 голос
Юрій Вірт. Фото: ФК Верес
Кривбас поступився в першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти чеської Вікторії (1:2). Мінімальна поразка залишає шанси на прохід, а відомий експерт вказує на помилки.

У ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» свої думки про цей матч розповів тренер Юрій Вірт.

«Ми побачили два різних тайми. У першому забили шикарний гол, вели рівну боротьбу. Очікувалось, що Кривбас в другому таймі гратиме в обороні надійно, шукатиме шанс на контратаках», – говорить Юрій Вірт.

Спеціаліст також зазначив:

«Швидкий пропущений м’яч, за яким пішов і другий, трапився внаслідок індивідуальних помилок. Перевернувши матч, Вікторія мала ще декілька моментів, а Кривбас сам собі почав привозити. Є невтішний результат, але Кривбас міг цілком претендувати на нічию. Індивідуальні помилки призвели до того, що наша команда програла«.

• Поєдинок-відповідь відбудеться 15 серпня о 20:00 за київським часом;