Новини

Інгулець не зумів здобути першу перемогу в новому сезоні УПЛ маючи перевагу у два голи: деталі гри у Рівному

Віктор Глухенький
Переглядів 162
1 голос
Ігровий момент у матчі Верес – Інгулець. Фото: ФК Інгулець (Петрове)
У першому недільному поєдинку сьомого туру Української Прем’єр-ліги Інгулець на виїзді розписав результативну нічию з рівненським Вересом (2:2) і не зумів перервав жахливу безвиграшну серію, яка тягнеться від початку нового чемпіонату.

Перший тайм поєдинку у Рівному видався досить жвавим і роботи у воротарів Вереса та Інгульця Кожухаря та Паламарчука вистачало, хоч власне гольових моментів та ударів у площину було обмаль. І перший з них одразу ж трансформувався у гол.

Найспритнішим у воротарському майданчику Вереса після подачі з кутового виявився Малиш, який буквально заштовхнув кулястого за лінію воріт.

І не минуло й п’яти повних хвилин, як Вілівальд подвоїв перевагу команди з Петрового, класно замкнувши навіс зі штрафного.

▶️ Відео голу Станіслава-Нурі Малиша та Володимира Вілівальда дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак по перерві господарі поля зусиллями Кльоца та Мрвальєвича обидва голи відквитали.

▶️ Відео голу Дмитра Кльоца та Марко Мрвальєвича дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

7-й тур

Верес – Інгулець 2:2 (0:2)

Голи: Кльоц, 65, Мрвальєвич, 90+6 – Малиш, 40, Вілівальд, 45.

• Після сьогоднішнього матчу Інгулець набрав чотири очка та посідає 14-ту сходинку у турнірній таблиці УПЛ. Верес має в активі п’ять балів та йде на 13-му місці.
  • У наступному турі рівняни вдома прийматимуть чинного чемпіона УПЛ донецький Шахтар. Поєдинок заплановано на 27 вересня, початок гри о 18:00.
  • Інгулець в турі номер вісім на виїзді зіграє проти Оболоні. Гра у Києві відбудеться 29 вересня і розпочатися о 13:00.