Новини

Динамо мінімально здолало Кривбас: підопічні Шовковського вирушають на матчі збірних у статусі лідера УПЛ

Олександр Щербатих
Переглядів 123
Динамо - Кривбас. Фото: УПЛ
Київське Динамо перемогло криворізький Кривбас та вчергове очолило турнірну таблицю УПЛ. Саме підопічні Олександра Шовковського є лідером чемпіонату перед перервою на матчі збірних.

У фінальному і, ймовірно, центральному матчі дев’ятого туру УПЛ зустрічались Динамо та Кривбас. Для підопічних Олександра Шовковського усе починалось доволі легко, адже уже на п’ятій хвилині Валентин Рубчинський вдало замикав простріл з правого флангу. Якщо його перший удар заблокували, то другий – ні.

Уже на 20 хвилині кияни заробили пенальті, яке реалізував Віталій Буяльський. Проте, суперник зібрався та скоротив рахунок, хоч і через автогол Тараса Михавка. У другому таймі голів не було.

Україна

УПЛ. Дев'ятий тур

Динамо – Кривбас – 2:1

Голи: Рубчинський 5’, Буяльський 25’ – Михавко 45+3 (АГ)

Відео голів доступне ТУТ

• Кияни очолили турнірну таблицю чемпіонату України. Тепер у них 23 залікові бали;
  • Після паузи на матчі збірних Динамо гратиме виїзний поєдинок проти Оболоні. Ця зустріч пройде 19 жовтня о 15.30;
  • Наступний матч у Лізі Європи кияни проведуть на виїзді проти Роми. Гра пройде 24 жовтня о 19:45 за київським часом;
  • Кривбас має 11 очок після восьми матчів та посідає восьму сходинку турнірної таблиці УПЛ;
  • Підопічні Юрія Вернидуба зустрінуться із Зорею. Цей матч буде виїзним і відбудеться 20 жовтня (18.00).