Новини

Дали бій, але до фіналу не пройшли: збірна України поступилась Бразилії та зіграє за «бронзу» ЧС з футзалу

Олександр Щербатих
Переглядів 48
Україна – Бразилія. Фото: Google
Сьогодні, 2 жовтня, у півфіналі чемпіонату світу з футзалу зустрічалися збірні України та Бразилії. На жаль, гра завершилася на користь наших суперників.

Матч почався з невеликої розвідки, яка тривала три-чотири хвилини ігрового часу. Однак, якщо спочатку м'яч тримався в ногах представників саме синьо-жовтої команди, то згодом саме бразильці більше володіли ігровим снарядом. Ключові події у першому таймі розпочались уже в останні п'ять хвилин.

Спочатку, на жаль, важкої травми коліна зазнав капітан збірної України Петро Шотурма. Але майже одразу Ігор Чернявський вивів збірну України вперед. Від цієї переваги не залишилось нічого уже на старті другої половини зустріччі. Спочатку автогол Семенченка, а згодом гол Дієго і у рахунку повела уже Бразилія - 1:2.

Синьо-жовті зрівняли рахунок зусиллями Ігора Корзуна, однак багато чого у цьому поєдинку вирішили додаткові показники. На 36 хвилині українці шостий раз за тайм порушили правила, а це означало десятиметровий удар для бразильців. Дієго не схибив. Збірна Бразилії у фіналі чемпіонату світу.

Відео голів матчу доступне ТУТ

Узбекистан

Чемпіонат світу з футзалу. Півфінал

Україна - Бразилія - 2:3

Голи: Чернявський 18', Корсун 29' - Семенченко (АГ) 21', Дієго, 22' 36'

• Тепер 6 жовтня наша команда гратиме із збірною Франції у матчі за третє місце. Гра розпочнеться о 15.30 за Києвом.