Челсі розгромив Вулверхемптон в АПЛ: Мудрик видав посередній матч

Олександр Щербатих
Переглядів 102
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: Google
У неділю, 25 серпня, лондонський Челсі переміг у надрезультативному матчі з Вулверхемптоном (6:2). Михайло Мудрик потрапив у стартовий склад, але не вразив.

Українець вийшов на поле з перших хвилин. Та провів на полі перший тайм. Незважаючи на те, що стартова сорокап’ятихвилинка завершилась із рахунком 2:2, Михайло не був причетним до результативних дій. Після того, як лівий вінгер збірної України пішов на заміну його команда розтрощила суперника – 6:2 (4:0).

Футбол. АПЛ. Другий тур

Вулверхемптон – Челсі – 2:6

Голи: Кунья, 27, Ларсен, 45+6 – Джексон, 2, Палмер, 45, Мадуеке, 49, 58, 63, Фелікс, 80

Оцінки Михайла Мудрика у матчі з Вулверхемптоном

• WhoScored оцінив виступ Мудрика на 6.1/10;
  • Sofascore поставив йому – 6.2/10.

Наступний поєдинок Челсі зіграє 1 вересня. Це буде домашній матч АПЛ проти Крістал Пелас.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року та підписав контракт з клубом до 30 червня 2031 року;
  • У сезоні 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.
  • Михайло загалом у складі збірної України зіграв 23 матчі, в яких забив два м'ячі.