Юнацька збірна України втратила шанси пробитися на чемпіонат Європи

25.03.2023 21:11

Підопічні Сергія Нагорянка програли і в другому матчі еліт-раундe Євро-2023 (U-19)

Сергій Нагорняк. Фото УАФ

Сьогодні юнацька збірна України провела свій другий поєдинок еліт-раунду Євро-2023 (U-19). В матчі проти Данії синьо-жовті першими відкрили рахунок. На 31-й хвилині відзначився півзахисник Динамо Антон Царенко. Але ще до перерви данці зрівняли рахунок, а на початку другого тайму вони забили другий, вирішальний м'яч. 1:2.

Таким чином, не зважаючи на паралельний матч в нашій групі, підопічні Сергія Нагорняка втратили всі шанси поборотися за вихід в фінальну частину чемпіонату Європи.