ЧС-2022. Кращий бомбардир мундіалю приніс сенсаційний результат своїй збірній

25.11.2022 20:01

У поєдинку групи В на чемпіонаті світу збірна Нідерландів не зуміла обіграти команду Еквадору

У стартовому турі обидві команди перемогли з однаковим рахунком 2:0, тож в очній зустрічі боролися за першу сходинку у квартеті.

На шостій хвилині Нідерланди вийшли вперед завдяки головним героям минулого поєдинку — Деві Классен асистував Коді Гакпо. Незадовго до перерви Еквадор забив, проте арбітри гол скасували.

Проте на 49-й хвилині на допомогу своїй команді прийшов Еннер Валенсія, який успішно зіграв на добиванні. Капітан Еквадору оформив свій третій м’яч на світовій першості й очолив гонку бомбардирів.

Підсумкова нічия 1:1 означає, що представники Європи й Південної Америки ділять першу сходинку у квартеті.

ЧС-2022. Група А

Нідерланди — Еквадор — 1:1 (1:0)

Голи: Гакпо (6) — Валенсія (49).

Нідерланди: Нопперт, Тімбер, ван Дейк, Аке, Блінд, Дюмфріс, Классен (Бергейс, 69), Копмейнерс (де Рон, 79), Ф. де Йонг, Бергвейн (Депай, 46), Гакпо (Веггорст, 79).

Еквадор: Галіндес, Торрес, Інкап’є, Поросо, Еступіньян, Естрада (Сармієнто, 74), Пресіадо, Плата (Ібарра, 90), Мендес, Кайседо, Валенсія (Родрігес, 90).

Попереджений: Мендес (57).

Арбітр — Мустафа Горбаль (Алжир).

25 листопада. Доха. Міжнародний стадіон Халіфа.