ЧС-2022. Історичний гол не врятував збірну Катару від ганьби

25.11.2022 17:31
Категории: Новини ЧC-2022

У поєдинку групи В на чемпіонаті світу-2022 господарі з Катару поступилися збірній Сенегалу

У цьому протистоянні зійшлися невдахи першого туру у групі А, які програли з однаковим рахунком 0:2. Тож для збереження шансів на вихід до плей-оф обом командам потрібна була перемога.

У першому таймі на полі домінували африканці, і на 41-й хвилині рахунок відкрив Булає Діа, який скористався помилкою оборони суперників. По перерві подвоїв перевагу Сенегалу Фамара Д’єдью, головою замкнувши подачу Ісмаїла Якобса з кутового.

Лише після цього катарці прийшли в себе, почали створювати моменти, і Мохаммед Мунтарі таки відправив м’яч у сітку, заодно забивши перший гол в історії своєї національної команди на чемпіонатах світу.

Утім, на 84-й хвилині відзначився «джокер» Сенегалу Бамба Дьєнг, тим самим знявши питання про переможця. Леви Теранги залишаються у грі.