ЧС-2022. Англо-американські відносини залишилися дружніми

25.11.2022 23:01

У поєдинку групи В на чемпіонаті світу в Катарі збірні Англії та США обійшлися без забитих голів

Перемога сьогодні гарантувала англійцям вихід із групи. Однак команді США ще більше були потрібні очки напередодні зустріч з Іраном, який кількома годинами раніше доволі несподівано обіграв Уельс (2:0).

У першому таймі команд грали на рівних, причому американці атакували небезпечніше. Зокрема, під час однієї з атак у поперечину поцілив Крістіан Пулішич.

Другий тайм виявився небагатим на моменти, і в підсумку англійці й американці обійшлися без голів. Тим не менше, підопічні Гарета Саутгейта залишаються на першій сходинці у групі.